Další projekty

Věříme, že v Česku vzniká hnutí Božího lidu a že toto hnutí není o velkých jménech a služebnících, ale o jednotlivých věřících. To znamená, že i ty jsi součástí. Stačí vykročit a být poslušný Pánu. To hnutí je zde již tady a teď, nemusíme na něj čekat do listopadu. Věříme, že Bůh si chce používat každého z nás a že chce dělat divy a zázraky v této zemi. Proto kromě listopadové kampaně dáváme dohromady i síť služebníků, kteří chtějí sloužit uzdravením a dvě konference Království Nebes, pro ty, kteří chtějí být součástí nejen listopadové kampaně, ale chtějí se více poznat a jít s námi i do dalších věcí.

Království Nebes

Království Nebes

Na letošní podzim nemáme pro vás připravenou jen jednu akci, ale rovnou dvě! Nebojte se, nechceme vám zabrat více víkendů, ale naopak se vám chceme více přiblížit, abyste si mohli vybrat dle místa a termínu, která akce se vám více hodí. Akce budou ekvivalentní, co se týče obsahu i kvality.

A o co na akcích půjde? Vloni jsme na Království Nebes představovali paletu služeb české církve, které sdíleli jednotliví řečníci. Letos se chceme posunout o kus dál. Chceme, aby kromě kvalitních řečníků, kteří se opět budou sdílet, aby na akci přijeli 2-4 členné týmy z jednotlivých sborů/měst, kteří mají na srdci rozvíjet službu Pánovi ve svém okolí.

Akce tedy bude více workshopová, zaměřená na týmy a jejich spolupráci. Budeme se společně modlit, sdílet a inspirovat. Jako výstup čekáme, že účastníci = spolupracovníci na Božím díle budou pokračovat v šíření Božího království ve svém okolí na každodenní bázi.

Linka uzdravení

Linka uzdravení volně navazuje na projekt místností uzdravení, který na přelomu 19. a 20. století uvedl skotský Boží muž působící v USA John Alexander Dowie. Na tuto myšlenku navázal jeden z jeho nejznámějších učedníků John G. Lake, který myšlenku místností uzdravení rozvíjel ve Spokane a Portlandu, taktéž v USA. Myšlenka místnosti uzdravení spočívá v navázání na skutky Ježíše Krista (Matouš 4:23-25) a skutky apoštolů (Skutky 5:16) a tedy poražení nemocí a přinesení svobody lidstvu skrze Ježíšovu vykupitelskou oběť.