Jesus tram

Jak již víte Prahu brázdí od 1. 8. Jesus tram. Jedná se o projekt, který má zvýšit povědomí o Ježíši Kristu a křesťanství moderním, nenásilným způsobem. Pokud tě tento projekt zaujal můžeš jej podpořit hned několika způsoby.

Vyfoť se s Jesus tram!

Základní způsob, jak můžeš podpořit Jesus tram je vyfotit se s ní a sdílet fotografie a případná videa s tramvají na sociálních sítích. Fotografii a videa s Jesus tram také neváhej poslat na narodniprobuzeni@gmail.com.

Takto získané fotografie a videa pak budeme sdílet na našich sociálních sítích. Neváhej o Jesus tram informovat i své kamarády, přátele, rodiče a lidi ze sboru či přesdílet příspěvky ostatních s touto tematikou. Čím více se o tramvaji bude vědět, tím lépe.

Přispěj na Jesus tram!

Na Jesus tram můžeš také přispět částkou v libovolné výši na účet 2000711397/2010, VS 320, do poznámky dej „Jesus tram“. Jedná se o účet CBH Praha (apoštolská církev), pod jehož VS 302 vedeme účetnictví k Národnímu probuzení. Platby na tramvaj tak chodí z tohoto účtu. Můžeš také přispět jednou z níže uvedených konkrétních částek:

  • Podpoř hodinu: 230,-
  • Podpoř den: 5500,-
  • Podpoř měsíc: 105 200,-

Částky pro hodinu a den provozu jsou uvedeny včetně průměrných nákladů na výrobu a instalaci polepu. Příspěvky můžete posílat na uvedený účet, nebo pomocí přiloženého QR kodu. 

Kup si Jesus tram!

V neposlední řadě tě chceme povzbudit, abys o podobné podpoře křesťanství zauvažoval(a) i ve svém městě, ať už v listopadové kampani, nebo jindy. Nemusí se hned jednat o celopolep tramvaje nebo autobusu. Některé z menších polepů se dají řádově sehnat za několik desítek tisíc. S nákupem a výběrem reklamy ti rádi poradíme na narodniprobuzeni@gmail.com. Polepit se ale koneckonců dá i vlastní auto, a to na dobu neurčitou, tak zauvažuj i nad tím.