Doprava a platba

Všechny zásilky posíláme doporučeně prostřednictvím Zásilkovny. Na výběr máte doručení na jednu z jejich poboček (80 Kč, seznam výdejních míst najdete zde).

Co se týče platebních metod, můžete zvolit platbu převodem na bankovní účet nebo platbu kartou.

 1. Bankovní převod z českého učtu: uhraďte uvedenou sumu na účet 2302607552 / 2010 (FIO banka). Podrobnosti k uhrazení částky vám zašleme v rekapitulaci objednávky mailem. 
 2. Comgate platební karta – platba kartou online (platí pro české i slovenské platební karty): budete přesměrováni na platební bránu, kam zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě. Platba je chráněna protokolem 3D Secure, nemáme přístup k údajům o vaší kartě, vše je pouze v rukou dané platební brány.
  Případné dotazy k platbám:
  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267
  Web: https://www.comgate.cz/platebni-brana

expedování balíčku Vás budeme informovat e-mailem. Balíčky odesíláme většinou 1x týdně. V případě platby převodem balíček zabalíme po připsání částky na účet. Pokud budete mít pocit, že na svůj balíček čekáte příliš dlouho, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na: narodniprobuzeni@gmail.com.

Pokud byste si přáli doručit balíček mimo ČR, kontaktujte nás na narodniprobuzeni@gmail.com a zaslání můžeme domluvit individuálně.