Jak se zapojit

logo

Jak můžete Národní probuzení podpořit a zapojit se? Způsobů je hned několik:

Propagace a merch

Povědomí o Ježíši lze jednoduše roznést všude – prvním krokem může být se správně obléknout 🙂. Proto jsem pro vás připravili několik triček s potiskem a logem. Navštivte náš eshop, kde nalezente i další sortiment.

Pro podporu šíření evangelia a iniciativy Národního probuzení máme pro vás připraveny zdarma (za dovoz) evangelizační letáčky.

Ukázka letáčků

Finanční podpora

Celou práci Národního probuzení můžete podpořit na náš centrální účet, který máme zřízený u F-nadace. Váš dar lze zaslat na různé variabilní symboly a tak konkretizovat, jakou oblast chcete přímo podpořit.

Číslo účtu: 2202768025/2010 + nezapomenout uvést VS:

 • VS 30 – Národního probuzení obecně
  • Z tohoto účtu budeme hradit, co bude třeba.
 • VS 3001 – Kampaně po krajských městech
  • Do poznámky můžete napsat i konrétní město. Zatím můžete přispívat na:
   • Olomouc (březen) – zakončeno evangelizací s kapelou Timothy
   • Prahu (duben) – zakončeno akcí Otevřené Nebe
   • České Budějovice (květen/srpen)
 • VS 3002 Podpora a rozvoj dalších služeb
  • Chceme podporovat zahraniční misii, rozvoj nových místních služeb a dalších nápadů a myšlenek s potenciálem zasáhnout širší veřejnost evangeliem. Stejně tak se k tomuto můžete připojit i vy.
 • VS 3003Misionářské a tréninkové centrum ve Zruči nad Sázavou
  • Postupně budujeme a rozvíjíme zázemí pro přijímání a vysílání misionářů ve Zruči nad Sázavou. Více info na těchto stránkách, nebo u Josefa Bajzíka.

Vlastní iniciativa

1. Rozešlete po vašem městě / okresu / kraji letáčky s evangeliem.
2. Využijte připravené grafické podklady na místní reklamní plochy – billboardy, polepy MHD, reklama na zastávkách (CLV) nebo plakáty. Polepit můžete i své automobily 🙂.
3. Nahrajte na sociální sítě krátká videa (jak na to zde) s příběhem o tom, jak Bůh ve vašich životech jedná, mluví, uzdravuje.
4. Dostaňte evangelium do místních, krajských nebo národních novin.
5. Věnujte se evangelizaci – plánované i spontánní, hromadné i individuální, v práci, obchodech, parcích, školách… O větších evangelizačních akcích můžeme informovat i na mapě Národního probuzení, vyplňte formulář zde.
6. Upravte stávající aktivity sboru za účelem služby nově přicházejícím lidem.
7. Můžete zkusit navázat kontakt pro spolupráci s ostatními sbory v okolí.

logo

Zapojení do mapy

Pokud chcete být lidem k dispozici, vyplňte formulář a rádi vás přidáme na mapku. Následně vás mohou kontaktovat jednak lidé se zájmem o hlubší poznání Boha, tak i křesťané, kteří v okolí šíří Boží království a měli by zájem o spolupráci na evangelizaci. Stejně tak se můžete s někým propojit i vy.

Stačí vyplnit formulář:

Technická pomoc

Pokud byste rádi pomohli s administrací, správou webových stránek, úpravou videí, grafikou, rozesíláním nebo s nějakou z dalších oblastí, napište nám na narodniprobuzeni@gmail.com a rádi se s vámi spojíme.

Další tipy

 1. Rádi bychom dostali evangelium i do masových medií jako je iDnes.cz, televize, rozhlas, atd. Pokud máte nějaké tipy, zdroje, kontakty, budeme za ně rádi. Minimálně se za to můžete modlit.
 2. Můžete zasílat fotky a videa s grafikou Národního probuzení, abychom je mohli sdílet na sociálních sítích.
 3. Zůstaňte s námi v kontaktu přes odběr newsletteru Boží zprávy. Přihlášení k odběru zde.