Rok 2024

logo

březen

Olomouc

Koncert kapely Timothy v Olomouci! 😊🔥
Uprostřed velikonočních trhů proběhne Koncert proměny života ❤️. Proměny láskou, vírou a nadějí – ne lidskou, ale tou, kterou přinesl a přináší Ježíš.

Přijďte 26. nebo 27. března na Horní náměstí v Olomouci.

Událost na Facebooku: https://fb.me/e/5bF7LAChg

Plakát Timothy Olomouc

Během velikonoční neděle také pořádáme 2 bohoslužby, na které jste srdečně zváni. První setkání bude probíhat od 10h v BEA centru a druhé od 15h na Horním náměstí.

Událost na Facebooku: https://fb.me/e/3nxRYqvaR

Vytváříme prostor pro kohokoliv si o evangeliu popovídat a dozvědět se více nebo zažít Boží působení a sílu modlitby.

duben

Praha – Jakub Kaminski

Sobota 20. dubna, 18:00 – Cubex centrum, Praha Pankrác

Jaký je smysl života? Může člověk komunikovat s Bohem? Kde je Bůh v tom všem co se okolo nás děje? Na toto téma bude mluvit polský evangelista Jakub Kaminski.

Jakub zažil dramatické setkání s Bohem během něhož byl nadpřirozeně uzdraven ze svého komplikovaného úrazu kolena. Zranil se při fotbale, který hrál za polskou národní reprezentaci. Dnes jezdí po celém světě a inspiruje tisíce lidi k duchovní obnově.

Život je víc než jíst, pracovat a spát. Život má smysl pokud objevíme jeho duchovní základ. Bůh je skutečný a dává nám naději. 

Po tom co Jakub zažil nadpřirozené uzdravení je přesvědčen, že Bůh uzdravuje každou nemoc. Kromě samotného poselství naděje se Jakub bude modlit za uzdravení těla i duše. Pokud chcete zažít zázrak na svém těle nebo vidět jak Bůh uzdravuje nemocné přijďte na toto setkání.

Kdy: sobota 20. dubna, 18:00
Kde: Cubex centrum, Praha Pankrác

Jakub Kaminski