Olomouc

Evangelium – zpráva o Ježíši Kristu a Boží lásce – mění a zachraňuje lidské životy. Vytváříme prostor pro kohokoliv si o tomto popovídat, dozvědět se více nebo zažít Boží působení a sílu modlitby.

Krátce k evangeliu

Pokud máš otázky, hledáš v životě něco víc  nějaké naplnění, nějakou podstatu, tak najít lze. Ježíš řekl: „Kdo hledá, nalézá. A kdo tluče, tomu bude otevřeno.“ Ježíš přišel z lásky a na základě pravdy. Přišel přinést do lidských bojů a soužení naději a obnovení. Naše osobní selhání a zlá jednání, nejsou výsledkem nedostatečného okolí. Problém je lidské srdce.

Ježíš přišel, aby nám ukázal jak vypadá pravá láska, milost, víra, odvaha, morální čistota, …, život. Přišel vysvobodit moje i tvoje srdce, které těchto standardů nikdy nemůže dosáhnout. Zemřel, stejně jako my potřebujeme zemřít naší pýše, ale také pak vstal z mrtvých, stejně jako my s ním můžeme vstát k novému začátku života.

Podporují

Apoštolská církev Olomouc

Pravidelná setkání: každou neděli, od 9:30
Adresa: U Podjezdu 12, Olomouc
Web: acolomouc.cz

Slovo Života Olomouc

Pravidelná setkání: každou neděli, od 16:00
Adresa: Štítného 10, Olomouc

Církev Nová naděje

Pravidelná setkání: každou neděli, od 10:00
Adresa: Jeremenkova 40b (budova RCO, salonek BERENICÉ), Olomouc
Web: cirkev-nova-nadeje-olomouc.cz

H4O (Hope for Olomouc)

Sdružení církví v Olomouci s touhou šířit evangelium.

Protestantské církve v našem městě spolupracovaly již za dob komunistické totality minulého století. Na začátku tohoto tisíciletí jsme přemýšleli nad tím, co nás spojuje. Shodli jsme se na tom, že je to Ježíš Kristus a naděje, kterou je pro nás a naše město. Od roku 2007 jsme společným aktivitám dali název „H4O“ – Naděje pro Olomouc.

Apoštolská církev, Bratrská jednota baptistů, Církev bratrská, Křesťanský sbor Olomouc, Církev Nová naděje, Slovo života